.

.

New
Девојки вибрации ориентални црвено корунд чисто сребро pinky прстен отвори прстен

Девојки вибрации ориентални црвено корунд чисто сребро pinky прстен отвори прстен

DEN 3924.00
DEN 4904.16

Стока
Достапно.

17 : 00 пред исплата , истиот ден испорака . подолу е сајт на овој став прстен слика , за референца
. ,, се однесува на yielders тајландски сребро , со избраниот материјал , парична казна рачно изработени светски познати , тајландски сребрен накит се подложени на посебни ретро завршувањето технологија , со unpretending , таписерии изработка , стара , древна мирис , од страна на модата генерација .
ов , ориентални вибрации став црвено корунд девојки чисто сребро pinky прстен , отворено ѕвони , ѕвони површината inlaying овална црвено корунд остроумен прстен површината на телото на прстен е цреша и љубов шема , прстен medial со ов и 925 повлекува , прстен краток стил цврсти , совршен изработка , прстен ов картичка , етикета бренд оригиналот , tote . но во изработка и материјали со вистински тајланд & ldquo . тајландски сребро & rdquo .
место на производство тајланд .детали за производот т. од тајланд среброто е вистинско чисто сребро , содржат сребро содржина не се под стандард чисто сребро 's 925 содржина .
материјал : 925 чисто сребро , црвениот корунд .
book store & ldquo .
сребро полски крпа , прстен кутија . сите производи се направени од страна на shopkeeper набавки тајланд сребро фабрика , зголемување секој месец серија на нови пристигнување став , со линија под продавница стави на продажба , внимание, ве молам . франшиза тајландски сребро & rdquo . овие додатоци претежно 13-от век turkified на крајот на обични 's уметноста , а посебно на занает на epurate , да се добие уникатен квалитет во боја , melded inlaying dispiriting reveries во можност да накит
може да има остварување на сопствените реални & astonishes на ldquo .

Детали

Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
BOCAI
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти