.

.

New
Елени Кралот накит трговија на големо сребро S925 сребро исклучителна исклучителна љубители на отворањето стил личност

Елени Кралот накит трговија на големо сребро S925 сребро исклучителна исклучителна љубители на отворањето стил личност

DEN 881.00
DEN 1101.12

Стока
Достапно.

10 ние сме во приемот на вашата исплата отворање на прстенот час за да ви биде завршен
не преземе итни наш основен коса Yuantong Изразат на национално ниво Општи дена ќе добие според оддалеченост од 1000 јуани на погоре за да испратите поштенски 【 особено ние ќе го извести купувачите 】 како што се Изразуваат временските услови, итн.5 cm тежи околу површината процесот на Тајландски сребро процесот на слика во боја елени Кралот накит линија 0.За SF или ве молиме да контактирате со услуга за да се пополни во превозот спектар на нашите пакување е исклучително ригорозни кога знак мора да бидат во пакување е непроменети лично да отворите пакет да се провери ако се појави оштетени
или погрешна верзија на стоки или недостасува, ве молиме да одбие да го потпише Контакти 24 Meng Xiangqiang еден од измена на правилата
Телефон Адреса 2-5 Пекинг Xicheng Област Xinjiekou Северна Улица Авентис накит трговски центар подземни елени Ванг поштенски
.
EMS
Контакти
Контакти Бебе Големина
15011003793
010-82200248
B2-12
. 【 како книга се додека двете страни консензус, ве молиме изберете продавница ко изразат компанијата испрати враќање поштарина купувачи 】 забелешка како што стоката се оштетени, тогаш продавачот има право да одбие да го потпише да ги преземе стоката во тоа време сертификат на продавница поголемиот дел од стоката не за сертификат ако ви треба сертификат продавница во име на за но треба да се додаде јуани сертификат трошоци исто така можете да ја прими стоката на вашиот локален откривање мора да гарантира дека стоки и пакување стока себе ако не гарантира враќање и мечка враќање товар и идентификација на трошоците, ако се земе оваа продавница бебе рече дека ќе се согласи на однос на било каков проблем, ве молиме контактирајте us Holiday треба да имаат право на плаќање, ние ќе wholeheartedly за вашиот обезбедувач на 【 ви посакувам среќен шопинг на плаќање на продавницата не го прифати орален закажани 】 Препорачува Alipay трансакции ве молиме да земете три дена, во спротивно, чување на стока продадена на други пријатели ве молиме имајте во предвид дека треба банкарска сметка, пренос на датотеки, и ве молиме контактирајте ме.

Детали

Пол:
љубителите'
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Обликотшема:
Љубовници
Бренд Име:
BOCAI
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти