.

.

New
прстен рачно изработени Гроздобер Фунта Сребрен Прстен Сребрен Глеѓ Shaolan змеј прстен [Сертификат] испрати на мажите и жените жив.

прстен рачно изработени Гроздобер Фунта Сребрен Прстен Сребрен Глеѓ Shaolan змеј прстен [Сертификат] испрати на мажите и жените

DEN 3358.00
DEN 4197.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
BOCAI
Површината Ширина:
10мм
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Материјал:
Памук
Обликотшема:
самовила
Метали Тип:
Дувачкиот
Материјал:
Сребро.
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
ПАРИЧНА КАЗНА СРЕБРО.
Боја Класификација:
Емајлот змеј прстени, сребрен прстен змеј
Мозаик материјал:
Не мозаик
Свеж

Избор на клиенти