.

.

New
YAAMELI Луксузни Цвет Ветување Прстени за Дама Чиста 925 Sterling Silver со Голем Круг CZ Кристал Кубни Циркон Подарок Bague Накит

YAAMELI Луксузни Цвет Ветување Прстени за Дама Чиста 925 Sterling Silver со Голем Круг CZ Кристал Кубни Циркон Подарок Bague

DEN 186.00
DEN 281.76

Стока
Достапно.


Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : Слободен Големина( Прилагодливи) Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
YAAMELI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
проверете детали
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
n
Свеж

Избор на клиенти