.

.

New
Моден Прстени Плоштадот Голема Ширина Signet Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Панк Човек Прст Гроздобер Сребро Стар Стил Мажите Прстен Накит anel Нови

Моден Прстени Плоштадот Голема Ширина Signet Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Панк Човек Прст Гроздобер Сребро Стар Стил Мажите

DEN 357.00
DEN 445.92

Стока
Достапно.


Опис : Точка Име : Прстен Мажи, Прстени Големина : 9#,10#,11#,12# Прстени Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : антички сребрен (како слика show) Занает : Нема алергии,никогаш нема да избледи Повод : Годишнина/Партија/Business/Годишнината/Подарок Количина : 1pc По Продажба на Услуги : Ако прстени имаат било каков проблем,само нас контакт или оставете порака за нас во секое време.

Детали

Прстен Големина:
9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
10мм,за 6.5 mm
Број На Модел На:
CC01815
Бренд Име:
SHIDU
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Компатибилност:
Никој
Функција:
Моден
Точка име :
прстен мажи
Тип:
Машки Прстени
копче:
нерѓосувачки челик прстени за мажи
Копчиња:
316L Титаниум Челик Прстени
Тип На Објект:
Плоштад Прстени
Partten :
Машки Плоштадот Прст Прстени
клучен збор:
хип хоп панк човек прст прстен
Клучни зборови:
Гроздобер Плоштадот Прстени
клучен збор :
неколку прстени
копче 1:
Личноста На Машки И Женски Ученици Неколку Прстен
Свеж

Избор на клиенти