.

.

New
YAAMELI Цена Продажба! Луксузна Ретро Прстен Убаво 925 Сребрен Фунта Накит CZ Кубни Циркон Слатка Жените Дами Свадба Партија Додаток

YAAMELI Цена Продажба! Луксузна Ретро Прстен Убаво 925 Сребрен Фунта Накит CZ Кубни Циркон Слатка Жените Дами Свадба Партија

DEN 194.00
DEN 294.24

Стока
Достапно.


Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
YAAMELI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
n
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
n
Свеж

Избор на клиенти