.

.

New
Мода ѕвезди на месечината прстени, Антички ѕвезди на месечината поврзани прстени Антички Сребрен Позлатен античките сребрени прстени за жени

Мода ѕвезди на месечината прстени, Антички ѕвезди на месечината поврзани прстени Антички Сребрен Позлатен античките сребрени

DEN 272.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>20
5,Канада, Користете Epacket>25 1. Материјал : Цинк легура 2.Големина : 6 3.Боја : Антички злато позлатен/сребрена позлатен/Антички сребрен плоча 4. Пакување : 1 buc во polybag , 10 компјутери во голема торба. 5.Пол : жените 6.Повод : Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Детали

Прстен Големина:
6
Метална боја:
Сребро позлатен, Антички злато позлатен, Антички сребрен плитка
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
6mm
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
jz162505
Бренд Име:
Woojila
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Главната Пол:
Децата,Унисекс,Жените
За прилики:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Метална боја:
Античкиот злато позлатен/Сребрена позлатен/ Антички Сребрен Позлатен
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Превозот начин:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Клучни Зборови За Пребарување:
Сребро позлатен прстени,18K Злато Позлатен прстени,midi ѕвони,Ѕвони
Накит Тип:
Прстени
Свеж

Избор на клиенти