.

.

New
YAAMELI Фантастична Божиќ Подарок Прстен Солидна 925 Sterling Silver Голем Плоштад CZ Циркон Камен Партија Додатоци Накит за Жените

YAAMELI Фантастична Божиќ Подарок Прстен Солидна 925 Sterling Silver Голем Плоштад CZ Циркон Камен Партија Додатоци Накит за

DEN 164.00
DEN 248.16

Стока
Достапно.


Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
YAAMELI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
n
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
n
Свеж

Избор на клиенти