.

.

New
Моден Гроздобер Прстен Мажите не ' Рѓосувачки Челик Машки Лица Сива Боја, 7mm Прстен Едноставен Накит Човек Прстени За Кул Момче трговија на Големо

Моден Гроздобер Прстен Мажите не ' Рѓосувачки Челик Машки Лица Сива Боја, 7mm Прстен Едноставен Накит Човек Прстени За Кул Момче

DEN 223.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
.Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотографии за неисправен производ и испраќање на е-маил адреса, ќе организираме наплата или замена по добиете на вашите фотографии.Времето за испорака зависи од дестинацијата , тоа може да трае најмногу За подолго време .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.Добредојдовте на нашата продавница!
Имајте на ум!
Цената е за еден прстен
Кога ќе го поставите цел,ве Молиме да се определи големината и Бојата можете да изберете. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Повратни информации 1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл.
Референци 1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект, Контактирајте 1.За било која причина не сте задоволни со нарачки,pls не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас,ви благодариме! 4.

Детали

Прстен Големина:
9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
YS-2291
Обликотшема:
Геометриски
Површината Ширина:
7mm
Повод:
Партија
Бренд Име:
Apaison
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
боја:
сива
Свеж

Избор на клиенти