.

.

New
YAAMELI Топла Трошоци за Продажба Вистински 925 Sterling Silver Јасно Кубни Циркони Свадба Ангажман Круг Бенд Накит за Жените Дами

YAAMELI Топла Трошоци за Продажба Вистински 925 Sterling Silver Јасно Кубни Циркони Свадба Ангажман Круг Бенд Накит за Жените

DEN 194.00
DEN 294.24

Стока
Достапно.


Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
YAAMELI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
n
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
n
Свеж

Избор на клиенти