.

.

New
YAAMELI Романтична Ангажман Прстен 925 Sterling Silver Срце Облик Накит Слатка Вистински Чиста Љубов Свадба Ангажман Партија Bijoux

YAAMELI Романтична Ангажман Прстен 925 Sterling Silver Срце Облик Накит Слатка Вистински Чиста Љубов Свадба Ангажман Партија

DEN 143.00
DEN 216.96

Стока
Достапно.


Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : Слободен Големина( Прилагодливи) Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
YAAMELI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
проверете детали
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
n
Свеж

Избор на клиенти