.

.

New
2017 Нова Мода Signet Masonic Прстени Црни Рамни Титаниум Свадба Бенд Прстен Машки Женски Висок Квалитет Ringen Voor Vrouwen

2017 Нова Мода Signet Masonic Прстени Црни Рамни Титаниум Свадба Бенд Прстен Машки Женски Висок Квалитет Ringen Voor Vrouwen

DEN 259.00
DEN 345.12

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45983] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
титаниум челик
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
Прстени
Површината Ширина:
8мм
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Бренд Име:
WKOUD
боја:
Црна
Тип:
Гроздобер, Мода, Панк, Рок
Стил:
Свадба Бенд, Партија
Функција:
Masonic, Freemason
Големина:
7#-12# is US Standard
Тежина:
4g Around
Свеж

Избор на клиенти