.

.

New
Автентични S925 Sterling Silver Прилагодливи Зелена Сина Глазура Цвет Lapis Lazuli Прстени За Жените Партија Парична Казна Накит

Автентични S925 Sterling Silver Прилагодливи Зелена Сина Глазура Цвет Lapis Lazuli Прстени За Жените Партија Парична Казна

DEN 540.00
DEN 900.00

Стока
Достапно.


Материјал : Lapis Lazuli,сребро 925
Големина : Прилагодлив(Големина 6-9)
Пакет со Opp вреќа

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
NBSAMENG
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SHP814
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прилагодете Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Повод:
свадба,партија
Свеж

Избор на клиенти