.

.

New
Dainashi змија форма 925 sterling silver свежа вода природни вистински бисер прилагодливи прстени врвот бренд парична казна накит

Dainashi змија форма 925 sterling silver свежа вода природни вистински бисер прилагодливи прстени врвот бренд парична казна накит

DEN 637.00
DEN 796.80

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
Dainashi
Пол:
Жените
Главниот Камен:
бисер
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
scpr017
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Бар Поставување
Обликотшема:
Круг
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бисер Форма:
Леб Круг
бисер боја:
бела/розова/виолетова
бисер големина:
10-10.5 MM
Прстен Големина:
прилагодлив
Бисер Информации:
100% Вистински Слатководни Бисер
бисер површина:
Не Пропустот
Тежина:
4.57g
Материјал:
925 Sterling silver
Пакет:
OPP Вреќа Со Подарок Кутија
товарни:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти