.

.

New
Loverjewelry Луксузни Природни Смарагд Свадба Прстен Солидна 18Kt Au750 Бело Злато Дијамант Трендовски Накит за Жените Партија

Loverjewelry Луксузни Природни Смарагд Свадба Прстен Солидна 18Kt Au750 Бело Злато Дијамант Трендовски Накит за Жените Партија

DEN 124990.00
DEN 131568.00

Стока
Достапно.

Ве молам да ми испрати големината/обликот што го барате и ќе ни биде мило да ви даде понуда.79-каратно
Намалување На : Круг
Јасност : SI
Боја : G-H
Смарагд : Вистински Природен
Карат Тежина : 2. Ако не сте задоволни со вашиот објект за било која причина, ние ќе издаде целосна наплата минус цената на превозот објект за вас. Дополнителни превозот бесплатно ќе се применуваат.5 НАС
Услуги На Клиентите :
Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка. Доплата од $ 10 ќе бидат додадени. Ние исто така нудиме две-тон дизајн за повеќето settings. Објектот се врати мора да биде предаден во рок од 30 дена од добивањето на тоа.
4) Дизајн Репродукција : Ако сакате дизајн кој моментално не е достапна во мојата продавница, јас ќе бидам среќен да работат со вас за да се репродуцира.42 кт
Намалување на : Смарагд намали
Јасност На : Многу Добро
Метал Тип : Цврсти 18kt Злато-Бела
Злато Тежина (грами) : 4.59 g
Стил : Дијамант Смарагд Прстен
Прстен Големина : 6.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ние нудиме 30 ден Парите Назад за сите производи што се продаваат. Сите оригинални додатоци испраќаат мора да се врати. Нема враќање е дадена ако дефект е предизвикан од злоупотреба на купувачи. Ве молиме наведете вашите потреби по купување или крајот на аукција, а ние ќе ви испратиме обновено фактура. Ние гарантираме за изработка ќе биде еднаков за сите предмети што ги видите во нашата продавница.

Детали

Прстен Големина:
4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Емералд
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WU0128
CertificateType:
NGSTC
Страна Камен:
дијамант
Метал Печат:
18k
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бело Злато
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
LOVERJEWELRY
Фабрика Адреса:
Гуангжу,Кина
Главниот Камен:
Емералд
Главниот Камен Намали:
Смарагд Намали
дијамант:
100% Природни
Дијамант Clarit:
SI
Дијамант Боја:
G-H
Дијамант Намали:
Круг
Злато Тежина (грами):
4.59 g
is_customized:
Yes
CertificateType:
Никој
Свеж

Избор на клиенти