.

.

New
Leige Накит Мистика Топаз Прстен Свадба Прстен Круг Намали Виножито Вистински скапоцен камен 925 Фунта Сребрен Прстен Романтични Подароци за Неа

Leige Накит Мистика Топаз Прстен Свадба Прстен Круг Намали Виножито Вистински скапоцен камен 925 Фунта Сребрен Прстен Романтични

DEN 2678.00
DEN 4464.00

Стока
Достапно.

Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4.
Бренд : Leige Накит Главен Камен : Мистика топаз Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*6 мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2.
По Продажба На Услуги
1.04 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
топаз
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
RPR66199-MT
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Свеж

Избор на клиенти