.

.

New
Custom Name Прстен Во Розово Злато Боја Персоналните Накит Пратилки Подароци Од Не ' Рѓосувачки Челик Рачно Изработени Уникатни Фонт Прилагодливи Прстени

Custom Name Прстен Во Розово Злато Боја Персоналните Накит Пратилки Подароци Од Не ' Рѓосувачки Челик Рачно Изработени Уникатни

DEN 480.00

Стока
Достапно.


Здраво драги пријател
Кога ќе ги нарачате ве молиме оставете порака,
Кажи ми што име / color / големина дали сакате
како што се : здраво џек,сакам синди форма прстен во сребрена големина 6.75(или мојот прст дијаметар 16mm )

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
0003
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
2mm
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Писмо
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Обликот:
Custom Name
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените Девојка
Occassion:
Свадба Партија Роденден, Годишнина Ангажман
Примена:
Мајка И Сестра Девојка Подароци
Големина:
Adjustable
боја:
злато сребро злато се зголеми
Packaing:
Подарок Кутии Packaing
експрес:
Бесплатен превозот
Известување:
Сега Е Кина Национален Ден,Јас Ќе Се Зголеми На Акции На 5 Октомври
Свеж

Избор на клиенти