.

.

New
Моден Опал прстени парична Казна Накит на Жените прстени Син Оган Опал прстен Сребрен Исполнет Подарок прстен големина 5 6 7 8 9 10 R442

Моден Опал прстени парична Казна Накит на Жените прстени Син Оган Опал прстен Сребрен Исполнет Подарок прстен големина 5 6 7

DEN 288.00
DEN 350.40

Стока
Достапно.


Бренд
Garilina
Метал
Сребро.
Главниот Камен
Опал 10*15 mm
Главната Боја
Сина
Тежина
2.96 Грама (Опал & Сребрена)
Прстен Врвот Димензија
15 mm
Количина
1 парче
Земја на Производство
Chian
Еколошки Стандарди
На европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Детали

Прстен Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R442
Површината Ширина:
15mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Гем Тип:
Човекот Направени Опал
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Стил:
Романтични
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Свеж

Избор на клиенти