.

.

New
Промет на големо со 10pcs/многу Природен Камен Кварц Реики Точка Прстен Купер Жица Warped Прст прстен

Промет на големо со 10pcs/многу Природен Камен Кварц Реики Точка Прстен Купер Жица Warped Прст прстен

DEN 1195.20

Стока
Достапно.

Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за понеделник. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.
4-Хонгконг Пост (за мали цел). Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден.
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.Тоа може да биде до околу 30 дена.
килограм
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
Што се очекува да се добијат ПОЗИТИВНИ повратните информации и 5-ѕвезда оценка од вас ако сте среќни со нашите производи. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување. Па ве молиме љубезно се чека за нашиот одговор и не остави лош повратни информации или датотека случај пред добивање на одговор.

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Скапоцен Камен Прстени
Главниот Камен Прстен:
Мешани Камен Прстен
Камен Методот На Третман:
Природни
Matel stome прстен:
дувачкиот прстен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти