.

.

New
Трговија на големо 925 фунта сребрен прстен, сребро 925 мода накит, кружен црвен камен /cgnakxua dxvampca LQ-R219

Трговија на големо 925 фунта сребрен прстен, сребро 925 мода накит, кружен црвен камен /cgnakxua dxvampca LQ-R219

DEN 73.00
DEN 115.68

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина : g

Детали

Прстен Големина:
7.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Број На Модел На:
прстен
кодот:
R219
cgnakxua:
cgoakxva
cgpakxwa:
cgqakxxa
Свеж

Избор на клиенти