.

.

New
Трговија на големо 925 фунта сребрен прстен, сребро 925 мода накит, инкрустирани сјајна заоблени /cfbakwia dwjamnqa LQ-R149

Трговија на големо 925 фунта сребрен прстен, сребро 925 мода накит, инкрустирани сјајна заоблени /cfbakwia dwjamnqa LQ-R149

DEN 411.00
DEN 432.96

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина : g

Детали

Прстен Големина:
7, 8
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
кодот:
R149
cfbakwia:
cfcakwja
cfdakwka:
cfeakwla
Свеж

Избор на клиенти