.

.

New
Трговија на големо 925 фунта сребрен прстен, сребро 925 мода накит, заоблени крило сјајна /hfvapxca gtiapkpa LQ-R529

Трговија на големо 925 фунта сребрен прстен, сребро 925 мода накит, заоблени крило сјајна /hfvapxca gtiapkpa LQ-R529

DEN 291.00
DEN 306.72

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина : g

Детали

Прстен Големина:
8
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
кодот:
R529
hfvapxca:
hfwapxda
hfxapxea:
hfyapxfa
Свеж

Избор на клиенти