.

.

New
Трговија на големо сребрен прстен, сребрени позлатен мода накит, quadrate сино /hhuapzba gvhapmoa LQ-R606

Трговија на големо сребрен прстен, сребрени позлатен мода накит, quadrate сино /hhuapzba gvhapmoa LQ-R606

DEN 60.00
DEN 96.00

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина : g

Детали

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
кодот:
R606
hhuapzba:
hhvapzca
hhwapzda:
hhxapzea
Свеж

Избор на клиенти