.

.

New
Моден дрвото прстени дизајнирана Златна боја прстени за жените мешана боја трговија на големо

Моден дрвото прстени дизајнирана Златна боја прстени за жените мешана боја трговија на големо

DEN 272.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>20
5,Канада, Користете Epacket>25 1. Материјал : Цинк легура 2.Големина : 6.5 3.Боја : 18 K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен 4. Пакување : 1 buc во polybag , 10 компјутери во голема торба. 5.Пол : жените 6.Повод : Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Weddin

Детали

Метална боја:
18K Злато позлатен, Сребро позлатен, Розово злато позлата
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
6.5 mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
jz162421
Бренд Име:
Woojila
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Главната Пол:
Децата,Унисекс,Жените
За прилики:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Метална боја:
18K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Превозот начин:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Клучни Зборови За Пребарување:
Сребро позлатен прстени,18K Злато Позлатен прстени,midi ѕвони,Ѕвони
Накит Тип:
Прстени
Свеж

Избор на клиенти