.

.

New
TIGRADE 6mm Црн Брусен Бренд Керамички Прстен Мажите Свадба Бенд Ангажман Прстени За Жените Комфор Одговара

TIGRADE 6mm Црн Брусен Бренд Керамички Прстен Мажите Свадба Бенд Ангажман Прстени За Жените Комфор Одговара

DEN 278.00
DEN 618.24

Стока
Достапно.


Гравирање Услуга
1.Можете engrave име или лого на прстенот? -Да,ние може да engrave зборови/едноставен знак. Тука е engrave услуга : 2.Колку букви може да ви engrave? -Колку помалку, толку подобро .Таму е многу ограничен простор за прстен да се engrave . (не повеќе од 3 зборовите секој прстен) 3.Како да се избере англиски фонт ? -Ве молиме да ни ги испратите на фонт што сакате . 4. Можете engrave руски јазик/француски/арапски јазик или друг јазик ? -Да,ние може да engrave сите јазици.Ако не можете да напишете ја вашата јазик , можете да ни испратите е јасна слика. 5.Можете engrave во било бои? -Жал ми е,бојата не може да биде избран. 6. Како можам да го кажете му на продавачот зборовите јас треба да engrave? -Кога ќе се плати со цел ,можете да оставите порака на изгравирани зборови за нас.

Детали

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 14
Метална боја:
8мм, 6mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Геометриски
Површината Ширина:
6mm,8mm
Број На Модел На:
TCZJ06355B
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
TIGRADE
Состојба:
Нова без ознаки
Стил:
Тренди класичен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
жени мажи унисекс
Обликот:
Тркалезна /Шема
Материјал:
Керамички
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Свадба Ангажман Партија
превозот:
Брза бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти