.

.

New
Ретро личност злото превртена Pentathlon Сатаната ги учат луѓето титаниум челик прстен

Ретро личност злото превртена Pentathlon Сатаната ги учат луѓето титаниум челик прстен

DEN 1152.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
20mm
Бренд Име:
BOCAI
Метали Тип:
Титаниум
Обликотшема:
Ѕвезда
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Повод:
Партија
Свеж

Избор на клиенти