.

.

New
Топла продажба>@@ 24*16mm ГРОЗДОБЕР ПРИРОДНИ FREEN камен MARCASITE 925 СРЕБРЕН ПРСТЕН ГОЛЕМИНА 7/8/9/10 #

Топла продажба>@@ 24*16mm ГРОЗДОБЕР ПРИРОДНИ FREEN камен MARCASITE 925 СРЕБРЕН ПРСТЕН ГОЛЕМИНА 7/8/9/10

DEN 528.00
DEN 659.52

Стока
Достапно.


НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Опис
Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;
1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во 7days дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Известување
Сите мои производите се 100% исто како фотографии,
она што го гледате е она што ќе добиете ! ! !
На Дознака
cli линк за деталите за плаќање начин како што следува.
3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. се изберат Брадата или производство база, ова е причината зошто Кина може да има толку многу ,квалитетот е ++ па ве молиме да се чувствуваат слободни да се стави ред со нас .
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!.
4 : ) Dropship и комбинираат брод се двете достапни.
2 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Број На Модел На:
7-10
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
Метали Тип:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Jade
a:
добро
Свеж

Избор на клиенти