.

.

New
Leige Накит Зелена Аметист Прстен Со Бела Топаз Смарагд Намали Фунта Сребро 925 Ангажман Прстени за Жените Божиќ Подарок

Leige Накит Зелена Аметист Прстен Со Бела Топаз Смарагд Намали Фунта Сребро 925 Ангажман Прстени за Жените Божиќ Подарок

DEN 2563.00
DEN 4272.00

Стока
Достапно.


Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистинска зелена аметист Акцент Камења : природна, бела топаз Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.
По Продажба На Услуги
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака.56 cts Печат : s925 Камен Намалување на : смарагд намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Бренд Име:
LeiGe Накит
Стил:
Симпатична/Романтичен
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Кварц
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
RPE68070-ГР
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Емералд
Свеж

Избор на клиенти