.

.

New
925 Sterling Silver Прстени Жените Крстот Бесконечност Свадба Бенд Ангажман Прстен Едноставна Изјава Накит anillos plata mujer 925

925 Sterling Silver Прстени Жените Крстот Бесконечност Свадба Бенд Ангажман Прстен Едноставна Изјава Накит anillos plata mujer

DEN 374.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.


Гравирање Услуга
1.Можете engrave име или лого на прстенот? -Да,ние може да engrave зборови/едноставен знак. Тука е engrave услуга : 2.Колку букви може да ви engrave? -Колку помалку, толку подобро .Таму е многу ограничен простор за прстен да се engrave . (не повеќе од 3 зборовите секој прстен) 3.Како да се избере англиски фонт ? -Ве молиме да ни ги испратите на фонт што сакате . 4. Можете engrave руски јазик/француски/арапски јазик или друг јазик ? -Да,ние може да engrave сите јазици.Ако не можете да напишете ја вашата јазик , можете да ни испратите е јасна слика. 5.Можете engrave во било бои? -Жал ми е,бојата не може да биде избран. 6. Како можам да го кажете му на продавачот зборовите јас треба да engrave? -Кога ќе се плати со цел ,можете да оставите порака на изгравирани зборови за нас.

Детали

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
YJZ07002S
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
TIGRADE
Површината Ширина:
NA
Состојба:
Нова без ознаки
Главниот Камен:
нема камен
Стил:
Моден
Главната боја:
Сребро.
Материјал:
Сребро.
Пол:
девојка жени
Повод:
Партија
прстен стил:
Свадба Бендови
Свеж

Избор на клиенти