.

.

New
Моден симпатична очила прстени Злато-боја прстени за жените трговија на големо и мешана боја

Моден симпатична очила прстени Злато-боја прстени за жените трговија на големо и мешана боја

DEN 272.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>20
5,Канада, Користете Epacket>25 1. Материјал : Цинк легура 2.Големина : 6 3.Боја : 18 K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен 4. Пакување : 1 buc во polybag , 10 компјутери во голема торба. 5.Пол : жените 6.Повод : Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Weddin

Детали

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
18K Злато позлатен, Сребро позлатен, Розово злато позлата
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
6.5 mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Алатки
Број На Модел На:
jz162432
Бренд Име:
Woojila
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Главната Пол:
Децата,Унисекс,Жените
За прилики:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Метална боја:
18K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Превозот начин:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Клучни Зборови За Пребарување:
Сребро позлатен прстени,18K Злато Позлатен прстени,midi ѕвони,Ѕвони
Накит Тип:
Прстени
Свеж

Избор на клиенти