.

.

New
7pcs/set Панк Златен Прстен Позлатен Кристал Bowknot Прстени Сет за Жените 3D4028

7pcs/set Панк Златен Прстен Позлатен Кристал Bowknot Прстени Сет за Жените 3D4028

DEN 92.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.


Вашето внимание ве молиме :
1. Ако цел повеќе од $5 , ние ќе ги стави еден подарок во вашиот пакет;
2. Ако цел повеќе од $150 , слободен брод преку Aramex, DHL, EMS итн. (Remote земји треба да плати дополнителни трошоци);
3. Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот, и тогаш ќе купите се што е во еден ред. Ви благодариме!
Точка име : Прстени сет
Материјал : Алуминиумски
Боја : златна
Нето Тежина : 10g/set
Дијаметар : 12mm,13mm*2,14.5 мм,15mm,15.5 мм,16.5 mm
Стил : Мода,панк
Објектот Се Покаже :

Детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Поставување Тип:
Канал поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MWsonya
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
3D4028
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
боја:
Злато
Материјал:
Легура
Прстен Големина:
12mm,13mm,13mm14.5mm,15mm15.5mm,16.5 mm
is_customized:
Yes
Нето тежина:
10g
Количина:
7pcs/set
Свеж

Избор на клиенти