.

.

New
Leige Накит Гранат Прстен Природни Смарагд Намали Ангажман Прстени Сребро 925 Накит со Бела Топаз за Жените Годишнината Подарок

Leige Накит Гранат Прстен Природни Смарагд Намали Ангажман Прстени Сребро 925 Накит со Бела Топаз за Жените Годишнината Подарок

DEN 2650.00
DEN 4416.00

Стока
Достапно.

Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4.
Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистински гранат Акцент Камења : природна, бела топаз Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2.92 cts Печат : s925 Камен Намалување на : смарагд намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1.
По Продажба На Услуги
1. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Бренд Име:
LeiGe Накит
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Повод:
Свадба
Стил:
Романтични
CertificateType:
ЦВА
Главниот Камен:
гранат
Пол:
Жените
Број На Модел На:
RPE68070-GA
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти