.

.

New
Leige Накит Природни Зелени Аметист Прстен Предлог Прстен Овална Намали Зелена скапоцен камен 925 Sterling Silver Романтични Подароци за Жени

Leige Накит Природни Зелени Аметист Прстен Предлог Прстен Овална Намали Зелена скапоцен камен 925 Sterling Silver Романтични

DEN 2678.00
DEN 4464.00

Стока
Достапно.


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Зелени Аметист Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4.14 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3.
По Продажба На Услуги
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Главниот Камен:
Кварц
Број На Модел На:
RPO68242-ГР
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална
Свеж

Избор на клиенти