.

.

New
Leige Накит Природни Smoky Кварц Прстен Ветување Прстен Овална Намали Браун Вистински скапоцен камен 925 Sterling Silver Романтични Подароци за Жени

Leige Накит Природни Smoky Кварц Прстен Ветување Прстен Овална Намали Браун Вистински скапоцен камен 925 Sterling Silver Романтични

DEN 2563.00
DEN 4272.00

Стока
Достапно.

Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2.
Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Smoky Кварц Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2.
По Продажба На Услуги
1. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4.14 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Браун
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
Smoky Кварц
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
RPO68242-SQ
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална
Свеж

Избор на клиенти