.

.

New
JEXXI Сјајна Црвена Кристал Вода Капка Едноставен Прстен Свадба Birdal Нов Бренд за Накит Висок Квалитет 925 Sterling Silver Женски Bague

JEXXI Сјајна Црвена Кристал Вода Капка Едноставен Прстен Свадба Birdal Нов Бренд за Накит Висок Квалитет 925 Sterling Silver

DEN 127.00
DEN 187.20

Стока
Достапно.

25
Материјал : сребрен големина : 6-7-8-9-10
1.50 JEXXI трговија на Големо Цена Жени, Девојки Сјајна 925 Sterling Silver Шарени Прстени Бенд Накит Шарм Додатоци Целосна CZ Дијамантски Прстен 2.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.JEXXI Свадба Додатоци Бело + Црно Кристал Камен Pendant Прстен за Жените Булчински Свадба Додатоци Женски Прстени Anillo 1. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.15 JEXXI Топла Продажба на Свадба Додатоци Езеро Сини Кристал CZ Дијамантски Прстен за Жените Кубни Циркони Прстени Мода Накит 2.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
J38501
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
Види детали
Свеж

Избор на клиенти