.

.

New
2 парчиња Бохемски Геометриски Прстени рачно изработени се Зголеми Пополнување/ хексагонални мода Накит за женски Божиќ подарок

2 парчиња Бохемски Геометриски Прстени рачно изработени се Зголеми Пополнување/ хексагонални мода Накит за женски Божиќ подарок

DEN 518.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Тоа беше купена забавува парчиња на производи цена. Спакуван да се купи во споредба со еден купите, можете да добиете 10% попуст.Многу поволна! ! Роуз Злато Геометриски Жица Прстен, Плоштад Прстен, Дијамантски Прстен, Жица Накит Овој оглас е за една Роза Злато Геометриски Жица Прстен кој е Розово Злато боја. Овој нежен прстен е направен од Оцрни Отпорни жица! Ова значи дека жица има ексклузивна емајл слој, кој е конструиран за да се спротивстави на tarnishing! : -) На овој прстен на деликатната природа е пластовидно. Одат за еден минималистички изглед со овој прстен. Овој нежен прстен е совршен за подароци или лекување на себе си! Овој оглас е за 1 рачно изработени прстен.

Детали

Метална боја:
925 фунта сребро, 14k злато пополнување, 14k се зголеми пополнување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Бренд Име:
PINJEAS
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Порака Потсетник
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
1101
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Sterling Silver
Свеж

Избор на клиенти