.

.

New
Прекрасен дизајн на Големо & Мало Син Оган Опал Печат Сребрен Прстен САД Sz #8 #7 #7.5 Мода Накит OR490

Прекрасен дизајн на Големо & Мало Син Оган Опал Печат Сребрен Прстен САД Sz 8 7 7.5 Мода Накит OR490

DEN 237.00
DEN 382.56

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
7, 7.5, 8, 9
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
12mm
Бренд Име:
ROLILASON
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
OR490
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Накит Тип:
Прстени
Прстени Тип:
Скапоцен Камен Прстени
Главниот Камен:
опал
Повод:
подарок
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Мин. цел:
1 buc
квалитет:
Висок
камен боја:
Сина
прстен тежина:
4.10 g
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти