.

.

New
Брилијантен Масивни Неверојатно Голем Голема 6ct Црвено Кубни Циркони Плоштадот CZ Камен Прстен Ангажман Накит

Брилијантен Масивни Неверојатно Голем Голема 6ct Црвено Кубни Циркони Плоштадот CZ Камен Прстен Ангажман Накит

DEN 574.00
DEN 869.76

Стока
Достапно.

5 Сантиметар)
Големината на главниот камен : 1. Времето за испорака како што следува веројатно
продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја
За повратни информации :
Ние се стремиме да заработи ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и ПЕТ STAR рејтинг од вас! Ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми ако трансакцијата не ги исполни вашите очекувања пред да замине вашите повратни информации и ѕвезди! Ние го цениме вашиот одлична комуникација и бизнис!. па ве молиме да земете во вистинската точка што сте го добиле како стандард.
Сите предмети ќе бидат испратени до номиниран адреса предвидено од страна aliexpress. Ве молиме ни e-mail пред превозот ако било друга адреса за испорака се задолжителни.
Предмети се испраќаат од Кина преку Економски International shipping нормално,како што се Кина Пост Воздух Mail, тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена да повеќето земји
Но, понекогаш меѓународни испорака многу зависи од локацијата,царински давачки и други фактори, времето за испорака е проценет и не може да биде 100% загарантирано, тоа може да потрае и 20 дена.3 см
18k злато обложено со пенливи Австрија кристали
Високо полиран алуминиум
Никел слободни & противалергиски
За предмети :
Ве молиме имајте во предвид дека многу од фотографиите може да биде зголемена за подобро гледање.

Детали

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
kavnar
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
035/114151GR
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
18mm
Еколошки Стандарди:
Nicke Доведе Кадмиум Слободни
Свеж

Избор на клиенти