.

.

New
Нерѓосувачки Челик Cannabina дрво Лист Хип Хоп Прстени Мажите Битник Коноп лист Joyas ноќен клуб Панк Плима Бренд Прст Прстени Накит

Нерѓосувачки Челик Cannabina дрво Лист Хип Хоп Прстени Мажите Битник Коноп лист Joyas ноќен клуб Панк Плима Бренд Прст Прстени

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Сите наши објекти имаат следење бр.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт. Ние ќе реагира во рок од 24 часа.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Cannabina Лист Хип Хоп Прстени Мажите Битник Hempleaf Joyas ноќен клуб Панк Плима Бренд Прст Накит
Материјал : Челик, Титаниум & 18 K Вистински Злато Позлатен
Прстени Големина : 9, 10, 11
Пакетот Вклучува : 1pc Прстени како подолу на сликата во една OPP мало polybag. ви благодариме!
.
***Ако купите над $200 во нашата продавница.и во рок од 36 часа за викендот.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. ние ќе се потрудиме да го реши.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.За било која причина. Бесплатен Превозот!
Превозот
1.вашиот задоволни се нашиот живот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации . Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по што добил ќе плаќање.
Epacket : 5-15 работни дена
Кина пост воздух : 10-30 работни дена
DHL : 5-15 дена
ЕМС : 5-15 Дена
3.

Детали

Прстен Големина:
9, 10, 11
Метална боја:
Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Прстени
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Материјал:
Титаниум
Функција:
Никој
Површината Ширина:
Никој
реден број:
F-AF-HHN134R-JZR012
боја:
Злато
Свеж

Избор на клиенти