.

.

New
Пад На Превозот Mens Кул Мода Црн Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Египетскиот Модел Мода Накит R135

Пад На Превозот Mens Кул Мода Црн Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Египетскиот Модел Мода Накит R135

DEN 151.00
DEN 216.00

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
11
Метална боја:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
R135-8 R135-9 R135-10 R135-11
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти