.

.

New
Трговија на големо 925 сребрен накит позлатен прстен, 925 сребрен накит позлатен мода накит, Insets двојно срцето Прстен SMTR063

Трговија на големо 925 сребрен накит позлатен прстен, 925 сребрен накит позлатен мода накит, Insets двојно срцето Прстен SMTR063

DEN 108.00
DEN 139.20

Стока
Достапно.


Големина : Тежина 8 : 8g

Детали

Прстен Големина:
8
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
LKNSPCR063
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
aovajgca:
aowajgda
aoxajgea:
aoyajgfa
Свеж

Избор на клиенти