.

.

New
2017 Тренди Модни Накит со Розова Kunzite 925 Фунта Сребрен Прстен за жените коктел матурска Роденденски Подарок R1244

2017 Тренди Модни Накит со Розова Kunzite 925 Фунта Сребрен Прстен за жените коктел матурска Роденденски Подарок R1244

DEN 823.00
DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Скапоцен камен ширина 12*18 мм; 0.47*0.71 Инчен
Производ Тежина
9 Грам
Должина
N/A
Метал
925 Sterling Silver
Поставување
Рачно изработени накит, Prong Поставување
Број На Производ
R1244
Тие се многу поубав од фотографијата може да се покаже и ќе го САКАМ и овие сигурно! Овој стил е исто така достапен и на други боја камења. Ви благодариме за гледање! ^^

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2.5 mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
SHANGCHOW
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
R1244
Печат:
925
Свеж

Избор на клиенти