.

.

New
10 компјутери У Најлон пластични Вградени 608 Ритам Топката Лежишта 8*30*10мм Водич Макара

10 компјутери У Најлон пластични Вградени 608 Ритам Топката Лежишта 8*30*10мм Водич Макара

DEN 357.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет. Длабоко ритам топката лежишта, модерен, слајд флексибилно, се спротивстави на компресија и отпорни на абење. Појавата се обработува од страна на инструментот, убава, беспрекорна. Погоден за оков за мебел опрема, мобилни врати, стаклените лизгачки врати, алуминиумски врати и прозорци, туш pulleys и фиоки, итн.
Спецификации :
Модел : HU-0830-10(вградени имајќи 608) Производ Големина : 8мм(Внатрешен Дијаметар)*30мм(Надворешен Дијаметар)*10мм±0.2 мм(Дебелина) У ритам Големина : 6mm(Ширина)*3мм(Длабочина) Инјектирање на Материјал : Бела ПОМ Имајќи Материјал : Висок Јаглероден Челик
Пакет Се Вклучени :
10pc Ритам макара Топката Имајќи

Детали

Тип:
Прозорецот Ролки
Свеж

Избор на клиенти