.

.

New
Бесплатен Превозот !!! 150T_31W_115cm-2mts полиестер печатење на екран мрежа

Бесплатен Превозот !!! 150T_31W_115cm-2mts полиестер печатење на екран мрежа

DEN 720.00

Стока
Достапно.


Во последниве години, нашата компанија воведе нови машини и опрема, и активно да се развие висок квалитет на печатење на екран на новите материјали и новите производи како цел, со повеќе професионални, повеќе висок квалитет, нови производи по пониски цени да се прилагодат на развој на домашниот и меѓународниот пазар, посветена да обезбеди квалитетни производи и услуги на клиенти во целата земја. Компанијата, со цел да се развие и квалитетот на производот, ние ќе се користи првиот-класа производи, прва класа на услуги со сите клиент искрена соработка, се создаде брилијантна !!!
И според корисникот треба во секое време на производство на различни спецификации екран решетката ткаенина, за посебни потреби.Ви Благодарам ! ! !.

Детали

Тип:
Вратата & Прозорецот На Екранот
Бренд Име:
XINLANISNOW
Екран Пребивање Материјал:
Полиестер
Употреба:
Печатење
Свеж

Избор на клиенти