.

.

New
Висок квалитет на Маса Протокот на Воздух Метар Сензор за Nissan Hardbody Пикап 2.4 L AFH55M-12

Висок квалитет на Маса Протокот на Воздух Метар Сензор за Nissan Hardbody Пикап 2.4 L AFH55M-12

DEN 1315.20

Стока
Достапно.


Детали

линеарна:
90
Hysteresis:
90
Чувствителност:
100
Резолуција:
100
Тип:
Capacitance Тип
Повторливост:
90
Мерен Опсег:
90
Вител Тип:
90
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
ONYPEI
Другиот Дел Број:
AFH55M-12
Тип:
Маса Сензорот Струење (MAF Сензорот)
Автомобил Направи:
за nissan
OE Бр.:
AFH55M-12
гаранција:
1 Години,
Состојба:
Remanufactured
Поставување на Возило:
ПРЕД
квалитет:
Висок квалитет
Производителот Дел Број:
AFH55M-12
Свеж

Избор на клиенти