.

.

New
Воздушна Маса Метар Проток Сензор MAF сензорот ОДГОВАРА ЗА MAZDA 3 5 6 ОЕМ ZL01-13-215 ZL0113215 .

Воздушна Маса Метар Проток Сензор MAF сензорот ОДГОВАРА ЗА MAZDA 3 5 6 ОЕМ ZL01-13-215 ZL0113215 .

DEN 927.36

Стока
Достапно.


Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување вратени.
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.
Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување.
Превозот Метод
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
Услови & Состојба
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.

Детали

Тип На Сензор:
Фотоелектрически
Hysteresis:
ZL01-13-215 ZL0113215
линеарна:
ZL01-13-215 ZL0113215
Чувствителност:
ZL01-13-215 ZL0113215
Вител Тип:
ZL01-13-215 ZL0113215
Мерен Опсег:
ZL01-13-215 ZL0113215
Повторливост:
ZL01-13-215 ZL0113215
Тип:
Термички Тип
Резолуција:
ZL01-13-215 ZL0113215
Свеж

Избор на клиенти