.

.

New
МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР СЕНЗОР 5WK9609 7700314057 920170 4506158 5WK9609Z 8ET009142-651 7700314669 За Рено Espace Mk4 1.9 dCi

МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР СЕНЗОР 5WK9609 7700314057 920170 4506158 5WK9609Z 8ET009142-651 7700314669 За Рено Espace Mk4 1.9

DEN 913.00
DEN 1343.52

Стока
Достапно.


Го ЗАМЕНУВА ДИЛЕР ДЕЛ БРОЈ 5 WK9609 5 WK9609 Z 7700314057 7700314669 V40-72-0451 8 ET009142-651
77 00 314 669 77 00 314 057 4506158 9201701 7516078 09201701
Апликации :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Детали

линеарна:
5WK9609
Чувствителност:
5WK9609
Hysteresis:
5WK9609
Резолуција:
5WK9609
Бренд Име:
PABOKAY
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
5WK9609
Тип:
Термички Тип
Вител Тип:
5WK9609
Повторливост:
5WK9609
PABOKAY:
MAF00022
Свеж

Избор на клиенти