.

.

New
MAF МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР МЕТАР ЗА Ауди А3 А4 A6 Seat Alhambra Шкода Octavia ФОЛКСВАГЕН Бора Голф Passat Sharan 0280217117 037906461C

MAF МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР МЕТАР ЗА Ауди А3 А4 A6 Seat Alhambra Шкода Octavia ФОЛКСВАГЕН Бора Голф Passat Sharan 0280217117

DEN 1343.00
DEN 1491.84

Стока
Достапно.


Компанијата се стреми да стане еден идеален свет претпријатие пракса, меѓународен, стабилен развој, нека светот пријатели постојано оптимизиран
ресурси споделување платформа.Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци.8 Т 20 V 1997/09-2010/03 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
TROFOM Авто Делови Co.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.8 Т quattro 1997/12-2000/11 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS
A4 Avant 8 D5, Б5 1.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.8 Т 2000/05-2005/05 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
Golf IV 1 J1 1.8 Т quattro 1997/12-2005/01 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
A6 Avant 4 B, C5 1.8 Т 1997/08-2005/06 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
Golf IV Варијанта 1 J5 1.8 Т 4x4 2001/05-2006/05 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
Octavia Combi 1 U5 1.8 Т 1997/12-2005/01 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS
A6 4 B, C5 1.8 Т 1998/07-2010/12 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
Octavia Combi 1 U5 1. Бројот ќе се појави и било каде во дел.8 Т 20 V 1997/10-2010/03 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
"Шкода"
Octavia 1 U2 1.8 Т 1997/12-2000/11 1781 година кзм, 132 KW, 180 PS
A4 8 D2, Б5 1.8 Т 1997/06-2000/11 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
Sharan 7 M8, 7 M9, 7 M6 1.8 Т 4x4 2001/05-2006/05 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
"ФОЛКСВАГЕН"
Бора 1 J2 1.8 Т quattro 1996/12-2003/05 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
A4 8 D2, Б5 1.8 Т 1996/10-2000/11 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
Passat Variant 3 B5 1.8 Т 1997/01-2005/01 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
A6 4 B, C5 1.8 Т 2000/05-2006/06 1781 година кзм, 110 KW, 150 PS
Passat 3 B2 1. ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.

Детали

Hysteresis:
0 280 217 118 0 280 117 217
Вител Тип:
Yes
Тип:
Жешка Жица Тип
Чувствителност:
ТФ-MAF047 037 906 461 CX
линеарна:
0280217118 0280217117 0986280201
Резолуција:
98VW12B529BA QM729 30929214 037 906 461C
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
TROFOM
Повторливост:
0890272 037906461C 037906461CX
Мерен Опсег:
0 986 280 201 70640134 7516073
Тип Име:
МАСОВЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ СЕНЗОР
тип на возилото:
Audi A3 A4 A6 Seat Alhambra Шкода Octavia ФОЛКСВАГЕН Бора Голф Passat Sharan
pin:
4PINS
Состојба:
Нови
сертификација:
TS/16949
Земја/Регион на Производство:
Кина
Свеж

Избор на клиенти