.

.

New
Целосна Бакар Проток на Вода Сензор 1.75 Mpa G1/2 Пулсот Сала Проток Метар Switch 1-25L/Мин

Целосна Бакар Проток на Вода Сензор 1.75 Mpa G1/2 Пулсот Сала Проток Метар Switch 1-25L/Мин

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
LOUCHEN ZM
Мерен Опсег:
1-25L/мин
DIY Материјали:
Водовод
Спојување Тип:
Машки BSPP Нишка
Заеднички Цевка Понесе Големина:
1/2
Број На Модел На:
B1
Свеж

Избор на клиенти