.

.

New
5Pcs Преносни Gadgets, од не ' Рѓосувачки Челик Пура Машина Пура Ножици Кубанската Чад Нож Остри Ножот За Цигарите

5Pcs Преносни Gadgets, од не ' Рѓосувачки Челик Пура Машина Пура Ножици Кубанската Чад Нож Остри Ножот За Цигарите

DEN 605.00
DEN 712.32

Стока
Достапно.


Карактеристики : 1 Нерѓосувачки челик, трајни,совршен за сечење пури. 2 Остриот челик сечилото намали лесно преку било пура, уживаат усовршување на чад. 3 Класичен удобно стисок тип. 4 Преносни дизајн, лесно да се носат. Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 9cm x 3.9 cm x 0.4 cm. Тежина : 100g Пакет вклучуваат : Пура машина*5 Слика :

Детали

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Број На Модел На:
SU-XJD*5
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Композитен Материјал
Свеж

Избор на клиенти